Zajímavosti

Naše hodnoty

Důvěra. Respekt. Bezpečí. Trvalá hodnota. Domov.

Jsme Star Group. 
Vedení společnosti

Tal Grozner
Vystudovaný právník s bohatými zkušenostmi v obchodním právu, působí na českém i mezinárodním trhu v oblasti nemovitostí od roku 2003.

Představenstvo společnosti

Shlomo Cohen
Stavební inženýr společnosti Dizengoff Trading 1952 Ltd.
Stavební inženýr se zkušenostmi v mezinárodní oblasti nemovitostí. Je viceprezidentem divize nemovitostí společnosti Dizengoff Trading 1952 Ltd. Působí v Izraeli, Evropě a USA.
Menashe Zelicha
Prezident a výkonný ředitel Dizengoff Trading 1952 Ltd.
Prezident společnosti se sídlem v Izraeli patří podle Dunn & Bradstreet mezi padesát největších izraelských firem. Je majitelem mnoho realitních projektů v Izraeli a po celém světě. Společnost Dizengoff se také podílí na izraelském trhu komodit.
David Nimrodi
Generální a výkonný ředitel Shitufit Construction Co. Ltd.
V roce 1986 založil společnost Shitufit Construction Co. Ltd., kterou coby zkušený inženýr vede na pozici generálního ředitele. Shitufit se specializuje na zavádění nejvyšších standardů.
Ranni Gorelik
Manažer Sterna Ltd.
Manažer s významnými zkušenostmi v oblasti mezinárodního obchodu, financování a developmentu. Je činný v USA, Izraeli, Španělsku, na Slovensku a v České republice.


Tým

Každý projekt je výzva, která nás posouvá vpřed. Každý postavený byt je pro nás závazek. Propojíme aktuální trendy s tím, co pro vás znamená domov. Ať už je to maximální komfort, inovativní bydlení nebo bezpečný prostor pro celou rodinu.

Jsme zkušení, progresivní a jdeme si pro úspěch – kterým je vaše spokojenost.